Akay Dokuma

TR 

2005 yılında kurulan modern teknolojisi ve uzman teknik ekibi, üretim aşamalarında uyguladığı yüksek kalite ile 6300m2 lik kapalı alanda Akay Grup dahilinde Balıkesir Karayolu 3. Km’sinde faaliyet gösteren AKAY SENTETİK DOKUMA fabrikamız tam zamanında ve kaliteli ürünler sunar. Polipropilen çuvallar dünyada en modern ve en son teknolojiye sahip bilgisayar destekli makineler ile üretilmektedir. İstenilen renkte istenilen ağırlıkta ve istenilen ebatlarda çuval üretilmektedir. Şirketimiz sentetik ambalaj sektöründe teknoloji, kaliteli işgücü ve en büyük zenginliği olan tecrübesiyle çalışmaktadır.  

Yüksek kalite ve yüksek mukavemette üretilen ipler son teknolojiye sahip yuvarlak dokuma tezgahlarında kumaşa dönüştürülmektedir. Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak firma baskıları, rulodan ruloya baskı makineleri sayesinde her iki yüze de (Toplam 4 renk) baskı yapılabilmektedir.  

AKAY SENTETİK DOKUMA ÇUVAL FABRİKASI bünyesinde üretim yapılan tüm mamuller hammaddeden nihai ürün kısmına kadar olan üretim programı çerçevesinde konusunda uzman personeller tarafından teste tabi tutulur ve üretim kalitesinin daima en üst seviyede olması sağlanır.

Ürün çeşitliliği müşterinin talep ve ihtiyaçlarına uygun olarak; renkli, lamineli, zincir dikişli, un, yem, kepek, tuz, şeker, hububat, bakliyat, patates, leblebi,  granül haldeki kimyasal maddeler, gübre, kömür,  maden, kireç, vb. ürünlerin ambalajlanmasında kullanılır.

Firmamız 2011 yılında yapmış olduğu yeni bina ve makine teçhizat yatırımlarıyla günümüz teknolojisine entegre olmaya devam etmiş ve üretim kapasitesini 2 katına çıkartmıştır.

AKAY SENTETİK DOKUMA ÇUVAL FABRİKAMIZ yatırımlarına devam ederek üretimini daha da arttırmayı ve buna bağlı olarak yöre ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. 

ANA SAYFA

GRUP ŞİRKETLERİ 

İNSAN KAYNAKLARI

İLETİŞİM


Copyright © 2014 Akaylar Grup

Designed by Ege Bilgisayar - Bulut Max - Ticari Bulut